reklama w "Czas na gaz!"

Wersja drukowana

PEWNOŚĆ! - kupując powierzchnię reklamową w "Czas na gaz!" - macie Państwo 100% gwarancji, że egzemplarze pisma z Waszą reklamą w środku będą dystrybuowane w 49 krajach świata + podczas kilkunastu rocznie międzynarodowych targów i konferencji LPG & CNG, które są anonsowane przez nasze pismo!
Reklama w "Czas na gaz!" -
WIESZ ZA CO PŁACISZ!


Wieloletnie doświadczenie - od 12 lat istnienia na rynku gazowym pisma "Czas na gaz!", staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom rynku i Reklamodawców.

Profesjonalne projekty - proponujemy naszym Reklamodawcom profesjonalne projekty graficzne ich reklamy, pomagamy przy jej stworzeniu od podstaw, tłumaczymy slogany i teksty sponsorowane, robimy zdjęcia ich produktów i obrabiamy je tak, aby zaprezentować je w gotowej reklamie, w jak najlepszym świetle.  I to wszystko bez dodatkowych kosztów!

Ceny - ceny są niezmienne podczas trwania umowy na reklamę. Dla stałych Reklamodawców przewidujemy rabaty oraz bonusy np.,. w formie dodatkowej strony gratis - na tekst reklamowy Klienta.!

Promocja - reklamując się w naszym piśmie, Państwa firma ma zapewnioną DOSKONAŁĄ PROMOCJĘ podczas wielu międzynarodowych imprez branżowych LPG & CNG każdego roku!

Lista targów »

Dystrybucja - prawie 10 lat obecności na europejskim rynku gazowym pozwoliło nam na stworzenie dużej bazy danych firm, osób i instytucji związanych z branżą LPG i CNG, dzięki czemu wysyłka każdego wydania "Czas na gaz!" osiąga swój cel w 100%.
Nie my, lecz stali Czytelnicy w 49 krajach są najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszej dystrybucji!

Lista krajów »

Patronat Medialny - od lat, "Czas na gaz!" jest stałym współpracownikiem największych światowych organizacji LPG i CNG. Co roku obejmujemy Patronatem Medialnym najważniejsze imprezy (targi, konferencje, workshop) branży LKPG i CNG w kraju i na świecie.
Dzięki takiej promocji - możecie Państwo znaleźć nasze pismo dystrybuowane podczas każdego z tych wydarzeń!

Cennik reklam »

Reklama na stronach WWW

WWW

Unikalne IP - naszą stronę odwiedza ok. 350 osób/miesiąc, co daje ok. 4 tys. na rok.
Odwiedzający - 99% odwiedzających osób jest zainteresowanych informacjami dot. LPG i CNG.
Ogólnie - 73% odwiedzających jest z Europe, 13% z Azji, 12% z obu Ameryk.


Reklamując się na naszych stronach www - macie Państwo doskonałą okazję do pokazania tego kim jesteście i co robicie - szerokiemu gronu odbiorców z całego świata.

Cennik reklam na WWW »

Rozmiary reklam

CZAS NA GAZ ADVERT

| CAŁA STRONA


CZAS NA GAZ ADVERT

| PÓL STRONY


CZAS NA GAZ ADVERT

| 1/3 STRONY - POZIOMO


CZAS NA GAZ ADVERT

| 1/3 STRONY - PIONOWO

Szybki Kontakt

Tryb SkypeMe™! Skype: czas_na_gaz

info@czasnagaz.com.pl

info@timeforgas.com

Nasi Partnerzy

WLPGA POGP NGVA EUROPE CZECHY NGV AUTOFLESZ ARGUS MEDIA CNG AUTO CLEAN FUELS STACJE BENZYNOWE E-PETROL BM RELFELX